Sesje z Dominiką

Sesja z Dominiką, można powiedzieć, była dosyć przypadkowa, ponieważ umówiłyśmy się na nasz pierwszy plener bez żadnego konkretnego pomysłu. Dominika wtedy pojawiła się przy poznańskiej cytadeli z walizką pełną ciuchów – na spontanie dobrałyśmy odpowiednią stylizację, szybki makijaż w samochodzie, i ruszamy! Jak na spontaniczną sesję zdjęciową, na dodatek my dwie, samiuśkie, bez żadnej asysty, efekty okazały się zdumiewające dla nas obydwu. Jak się później okazało, nie było to jedyne nasze spotkanie :-)
Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock

Z tej sesji pochodzi także jedno z moich ulubionych ujęć:

Fotografia Płock
Prawie dwa lata później spotkałyśmy się ponownie. Tym razem zaprosiłam Dominikę do mojego rodzinnego miasta Mosiny. Podczas tego spotkania zrealizowałyśmy dwie sesje zdjęciowe, tym razem jednak od A do Z przemyślane.
Pierwsza seria to mój, kolejny już, ukłon w stronę postmodernizmu. Niesamowicie nurtujące, ale jakże trudne – zarówno do opisywania słowem, jak i obrazem, jest ukazywanie tej ciemniejszej strony ludzkiej natury, a szczególnie zestawianie jej z otaczającym światem. Zrobiło się mrocznie, choć, co może zdziwić, zdjęcia wcale nie są czarno-białe i ciemne. Wręcz odwrotnie. Można powiedzieć, że całą robotę w tych zdjęciach wykonała Dominika, która świetnie odnalazła się w tym temacie aktorsko. Zobaczcie sami.

Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock

Druga sesja, którą wykonałyśmy tego dnia, to mój specjalny projekt, który zatytułowałam „The doll’s diary…”. Sądzę, że w tym temacie każdy znajdzie coś dla siebie – w końcu nie ma prawdopodobnie na świecie osoby, która nie skrywałaby czegoś pod tą „porcelanową, idealną wersją siebie”.
Przy sesjach pomagała, a także użyczyła podwórka, balkonu, i swojego domu kochana Sylwia. Dzięki! :-)

Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock

Reklamy

One thought on “Sesje z Dominiką

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s