Sesje z Asią

Z Joasią spotkałyśmy się po raz pierwszy w maju 2009 roku. Wystarczyła jedna, próbna sesja z tą nieśmiałą dziewczyną z loczkami, a już miałam głowę pełną pomysłów na stylizacje z nią w roli głównej.

Jak się później okazało, Asia jest niezastąpiona we wcielaniu się w najróżniejsze postaci, a przy okazji każda sesja z nią to przede wszystkim czas spędzony w świetnej atmosferze.

Pierwsze wspólne zdjęcia zrealizowałyśmy na jednej z nadwarciańskich plaż w Śremie. Pomimo lekkiego stresu z początku, Asia – jak widać – odnalazła się genialnie w roli modelki.

Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock

Następna nasza sesja odbyła się już w sierpniu tego samego roku. Tym razem Asia w odsłonie bardzo kobiecej.

Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock

W kolejnej sesji Joasia wystąpiła w roli pewnej siebie, nieprzystępnej i mrocznej femme fatale, a wszystko w klimacie industrialnym, który spotęgował przedstawienie jej kreacji.

Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia PłockEfektem kolejnych naszych spotkań była Asia w wydaniu leśnym, rusałkowym, polnym i wróżkowym :)

Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock Fotografia Płock

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s